| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Component for | PC/Server |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 6 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 0SNP4JMGMC_64G-RFB, 99108008
Brand: Dell
Reference: 99111709
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 576110-001
Brand: HP
Reference: 99101821
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 805351-B21-RFB, 99105665
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 835974
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 0HMAA4GR7CJR8N-XN-RFB
Brand: Dell
check_circle
check_circle