| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Component for | PC/Server |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 6 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 815098-B21, 766118
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: KCP426NS6_8, KVR26N19S6_8, KVR26N19S8_8
Marca: CoreParts
Riferimento: 691740-001
Marca: HP
Riferimento: 669322-B21-RFB
Marca: CoreParts
Riferimento: 672631-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 815101-B21, 766471
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle