Samsung M393AAK40B42-CWD, 128 GB, 1 x 128 GB, DDR4, 2666 MHz, RDIMM
| Internal memory | 128 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 128 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Component for | PC/server |
| Memory form factor | RDIMM |
| ECC | Yes |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory ranking | 8 |
| Memory voltage | 1.2 V |
Data sheet
Specific References
Reference: MMH1053_16GB, KTH-PL316EK4_16G, A2H32AV
Brand: CoreParts
Reference: JDF1M
Brand: CoreParts
Reference: 99112685
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 631679-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 715275-001, 708643-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 664692-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Samsung M393AAK40B42-CWD, 128 GB, 1 x 128 GB, DDR4, 2666 MHz, RDIMM
check_circle
check_circle