| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1333 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory type | PC3-10600 |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Brand Name | Cisco |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: KCS-UC426_32G, KSM26RD4_32MEI, KTD-PE426_32G, KTH-PL426_32G, KTL
Brand: CoreParts
Reference: FRU5M30V06841
Brand: Lenovo
Reference: 397415-B21416473-001EM162AAKTH-X
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 687465-001, RP001231017, 687465-001-RFB
Brand: CoreParts
Reference: 99101849
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: KCP426NS6_8, KVR26N19S6_8, KVR26N19S8_8
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle