| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1333 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory type | PC3-10600 |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Brand Name | Cisco |
| Warranty | 3 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 752369-081
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 500202-061-RFB
Marca: CoreParts
Riferimento: 864415
Marca: Fujitsu
Riferimento: 715274-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: KTS-SF313S_2G
Marca: CoreParts
Riferimento: 99106922
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 731657-081
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99107008
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle