CoreParts MMA1067/2GB, 2 GB, 1 x 2 GB, DDR2, 800 MHz, Green
| Internal memory | 2 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 2 GB |
| Internal memory type | DDR2 |
| Component for | Laptop |
| Memory clock speed | 800 MHz |
| Country of origin | China |
| Product color | Green |
| Width | 5.71" (145 mm) |
| Depth | 3.15" (80 mm) |
| Height | 1.18" (30 mm) |
| Weight | 0.353 oz (10 g) |
| Package width | 5.71" (145 mm) |
| Package depth | 3.15" (80 mm) |
| Package height | 1.18" (30 mm) |
| Package weight | 0.705 oz (20 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
Data sheet
Specific References
Reference: 286J1AA, 834942-001, 854917-001, L34199-971
Brand: CoreParts
Reference: 00D4970
Brand: CoreParts
Reference: KF432S20IB_8
Brand: CoreParts
Reference: 55Y3708-AX
Brand: CoreParts
Reference: 13L73AA, 4X71A11993, 4X71D09536, 5M30V06804, 5M30V06807, 5M30V06
Brand: CoreParts
Reference: HX424S14IBK2_8
Brand: CoreParts
Reference: CT16G4SFD8266, SNPCRXJ6C_16G, CRXJ6, AB371022
Brand: CoreParts
Reference: KF426S16IBK2_32
Brand: CoreParts
Reference: 340K2AA
Brand: CoreParts
Reference: KF426S15IBK2_16
Brand: CoreParts
Reference: KCP426SD8_16, 4X70R38791, KVR26S19D8_16, KCP426SS8_16, RAM-32GDR
Brand: CoreParts
Reference: 6VDX7, KN.8GB04.044
Brand: CoreParts
CoreParts MMA1067/2GB, 2 GB, 1 x 2 GB, DDR2, 800 MHz, Green
check_circle
check_circle