Lenovo GX90M41965, Black, FCC,ICES,CE,C-tick,VCCI,CB, -5 - 40 °C, 0.866" (22 mm), 7.87" (200 mm), 0.528" (13.4 mm)
| Product color | Black |
| Certification | FCC,ICES,CE,C-tick,VCCI,CB |
| Operating temperature (T-T) | -5 - 40 °C |
| Width | 0.866" (22 mm) |
| Depth | 7.87" (200 mm) |
| Height | 0.528" (13.4 mm) |
| Weight | 0.705 oz (20 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Relative humidity | 20 - 95% |
Data sheet
Specific References
Brand: Black Box
Brand: MicroConnect
Reference: 2154944, 759584
Brand: Lenovo
Reference: SAT32M225
Brand: MicroConnect
Brand: Lenovo
Lenovo GX90M41965, Black, FCC,ICES,CE,C-tick,VCCI,CB, -5 - 40 °C, 0.866" (22 mm), 7.87" (200 mm), 0.528" (13.4 mm)
check_circle
check_circle