HP Serial Port Flex IO 2nd v2, Serial, Male, Black, Green, China, 2.5" (63.5 mm), 1.27" (32.2 mm)
| Output interface | Serial |
| Host interface gender | Male |
| Internal | Yes |
| Product color | Black, Green |
| Country of origin | China |
| Width | 2.5" (63.5 mm) |
| Depth | 1.27" (32.2 mm) |
| Height | 0.72" (18.3 mm) |
| Weight | 0.582 oz (16.5 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: 650926-B21766311
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 600206
Brand: Epson
Reference: 769609
Brand: Black Box
Reference: 4X90S91831
Brand: Lenovo
Reference: 46M0829
Brand: IBM
HP Serial Port Flex IO 2nd v2, Serial, Male, Black, Green, China, 2.5" (63.5 mm), 1.27" (32.2 mm)
check_circle
check_circle