Epson UB-U06, USB 2.0, China, 1 pc(s), 3.27" (83 mm), 4.02" (102 mm), 1.42" (36 mm)
| Output interface | USB 2.0 |
| Internal | Yes |
| Country of origin | China |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 3.27" (83 mm) |
| Package depth | 4.02" (102 mm) |
| Package height | 1.42" (36 mm) |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Quantity per pallet | 2400 pc(s) |
| Quantity per pallet layer | 120 pc(s) |
| Pallet width | 31.5" (80 cm) |
| Pallet length | 47.2" (120 cm) |
| Pallet height | 242.1" (6.15 m) |
Data sheet
Specific References
Brand: MicroConnect
Reference: I-343, 89220, 50676M
Brand: MicroConnect
Brand: Intel
Reference: E1G42ET, 82576EB, 89944, E1G42ETBLK
Brand: Microconnect
Reference: C31C637012
Brand: Epson
Epson UB-U06, USB 2.0, China, 1 pc(s), 3.27" (83 mm), 4.02" (102 mm), 1.42" (36 mm)
check_circle
check_circle