Lanview MO-JNP-SFP-25G-DAC-4M, 157.5" (4 m), DAC, SFP28, SFP28
| Cable length | 157.5" (4 m) |
| Cable type | DAC |
| Connector 1 | SFP28 |
| Connector 2 | SFP28 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Black |
| Cable shape | Round |
| Data transfer rate | 25 Gbit/s |
| Brand compatibility | Juniper |
| Plug and Play | Yes |
| Compliance certificates | REACH, RoHS |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 2.2 lbs (1 kg) |
| Package weight | 2.43 lbs (1.1 kg) |
Data sheet
Specific References
Reference: QSFP-4SFP-10G-7M
Brand: Lanview
Reference: SFP28-DAC-AL-25G-C5M
Brand: Lanview
Reference: ARU-QSFP-40G-AOC-20M
Brand: Lanview
Brand: Black Box
Reference: ARU-QSFP-100G-AOC-15M
Brand: Lanview
Reference: ARU-SFP28-25G-AOC-3M
Brand: Lanview
Reference: DEM-SFP-AOC6M
Brand: Lanview
Reference: ARU-SFP28-25G-AOC-4M
Brand: Lanview
Lanview MO-JNP-SFP-25G-DAC-4M, 157.5" (4 m), DAC, SFP28, SFP28
check_circle
check_circle