| Cable length | 196.9" (5 m) |
| Connector 1 | SFP28 |
| Connector 2 | SFP28 |
| Product color | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Cable shape | Round |
| Connector gender | Male/Male |
| Data transfer rate | 25 Gbit/s |
| Compliance certificates | RoHS |
| Weight | 8.82 oz (250 g) |
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |
| Sustainability compliance | Yes |
Data sheet
Specific References
Reference: JNP-QSFP-4X10G-AOC2M
Brand: Lanview
Reference: DEM-QSFP-AOC10M
Brand: Lanview
Reference: ARU-SFP-AOC-10G-1M
Brand: Lanview
Reference: INT-SFP-H10G-DAC-CU1M
Brand: Lanview
Reference: BR-SFP-H10G-DAC-CU2M
Brand: Lanview
Reference: SFP-10G-AOC7M
Brand: Lanview
Reference: J9281B, J9281D
Brand: Lanview
Reference: EX-40G-AOC-5M
Brand: Lanview
Reference: BR-QSFP-40G-DAC-CU4M
Brand: Lanview
Reference: HU-SFP28-25G-AOC-10M
Brand: Lanview
Reference: ARU-QSFP-40G-AOC-20M
Brand: Lanview
Reference: SFP-25G-AOC1M
Brand: Lanview
Reference: 814453
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: AT-SFP28-DAC-2.5M
Brand: Lanview
Lanview MO-470-ACEY, 196.9" (5 m), SFP28, SFP28, Male/Male
check_circle
check_circle