Lanview MO-JNP-SFP-25G-DAC-2.5M, 98.4" (2.5 m), DAC, SFP28, SFP28
| Cable length | 98.4" (2.5 m) |
| Cable type | DAC |
| Connector 1 | SFP28 |
| Connector 2 | SFP28 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Black |
| Cable shape | Round |
| Data transfer rate | 25 Gbit/s |
| Brand compatibility | Juniper |
| Plug and Play | Yes |
| Compliance certificates | REACH, RoHS |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 21.2 oz (600 g) |
| Package weight | 24.7 oz (700 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: SFP-10G-AOC6M
Brand: Lanview
Reference: DEM-CB100QXS-4XS-1M
Brand: Lanview
Brand: Black Box
Reference: QSFP-4SFP-10G-2M
Brand: Lanview
Reference: HU-QSFP-40G-DAC-CU4M
Brand: Lanview
Reference: SFP-10G-AOC5M
Brand: Lanview
Reference: HU-QSFP-100G-AOC-5M
Brand: Lanview
Reference: 470-ABNZ
Brand: Lanview
Reference: DL-QSFP28-AOC-1M
Brand: Lanview
Reference: EX-QSFP-4X10G-AOC5M
Brand: Lanview
Lanview MO-JNP-SFP-25G-DAC-2.5M, 98.4" (2.5 m), DAC, SFP28, SFP28
check_circle
check_circle