Lanview MO-SFP-H25GB-CU3M, 118.1" (3 m), SFP28, SFP28
| Cable length | 118.1" (3 m) |
| Connector 1 | SFP28 |
| Connector 2 | SFP28 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Data transfer rate | 25 Gbit/s |
| Brand compatibility | Cisco |
| Plug and Play | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| Operating temperature (T-T) | -45 - 75 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Weight | 3.53 oz (100 g) |
| Package weight | 7.05 oz (200 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: UACC-AOC-SFP10-15M
Brand: Lanview
Reference: QSFP-4X10G-AOC5M
Brand: Lanview
Reference: BR-SFP-H10G-DAC-CU1.5M
Brand: Lanview
Reference: INT-QSFP-100G-AOC-3M
Brand: Lanview
Reference: JNP-25G-AOC-7M
Brand: Lanview
Reference: AT-QSFP-4X10G-AOC2M
Brand: Lanview
Reference: SFP-10GE-DAC-10M, SFP-H10GB-ACU10M
Brand: Lanview
Reference: ARU-QSFP-40G-DAC-CU4M
Brand: Lanview
Reference: HU-QSFP-40G-AOC7M
Brand: Lanview
Reference: BR-QSFP-100G-AOC-25M
Brand: Lanview
Reference: AT-SP10AOC4M
Brand: Lanview
Lanview MO-SFP-H25GB-CU3M, 118.1" (3 m), SFP28, SFP28
check_circle
check_circle