Lanview MO-DL-SFP28-AOC-1M, 39.4" (1 m), AOC, SFP28, SFP28
| Cable length | 39.4" (1 m) |
| Cable type | AOC |
| Connector 1 | SFP28 |
| Connector 2 | SFP28 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Black |
| Cable shape | Round |
| Data transfer rate | 25 Gbit/s |
| Brand compatibility | D-Link |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 1.06 oz (30 g) |
| Package weight | 1.41 oz (40 g) |
| Dimensions (WxDxH) | 0.63 x 39.4 x 0.472" (16 x 1000 x 12 mm) |
Data sheet
Specific References
Reference: JNP-40G-AOC-3M
Brand: Lanview
Reference: JNP-10G-AOC-10M
Brand: Lanview
Reference: INT-QSFP-4SFP10G-CU2M
Brand: Lanview
Reference: SFP-DAC-AL-10G-C5M
Brand: Lanview
Reference: HU-QSFP-100G-AOC-1M
Brand: Lanview
Reference: 823463
Brand: Black Box
Reference: ENT-SFP28-25G-AOC-2M
Brand: Lanview
Reference: 487652-B21R
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: DEM-QSFP-AOC5M
Brand: Lanview
Lanview MO-DL-SFP28-AOC-1M, 39.4" (1 m), AOC, SFP28, SFP28
check_circle
check_circle