Lanview MO-AT-SFP28-AOC-1M, 39.4" (1 m), AOC, OM3, SFP28, SFP28
| Cable length | 39.4" (1 m) |
| Cable type | AOC |
| Connector 1 | SFP28 |
| Connector 2 | SFP28 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Fiber optic type | OM3 |
| Cable shape | Round |
| Fiber mode structure | Multi-mode |
| Data transfer rate | 25 Gbit/s |
| Brand compatibility | Allied Telesis |
| Plug and Play | Yes |
| Compliance certificates | REACH, RoHS |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 1.06 oz (30 g) |
| Package weight | 1.41 oz (40 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 7Z57A03554
Brand: Lanview
Reference: HU-SFP28-DAC-25G-2M
Brand: Lanview
Reference: BR-SFP-H10G-DAC-CU2M
Brand: Lanview
Reference: BR-SFP28-25G-AOC-5M
Brand: Lanview
Reference: J9285B, J9285D, JC784C
Brand: Lanview
Reference: INT-QSFP-4SFP10G-CU2M
Brand: Lanview
Reference: DEM-QSFP-AOC20M
Brand: Lanview
Reference: INT-SFP-H10G-DAC-CU5M
Brand: Lanview
Reference: HU-QSFP-4SFP10G-CU2M
Brand: Lanview
Reference: J9283B, JD097C, J9283D
Brand: Lanview
Reference: AT-SFP28-DAC-3M
Brand: Lanview
Reference: ARU-SFP-H10G-DAC-CU5M
Brand: Lanview
Reference: QSFP-4X10G-AOC7M
Brand: Lanview
Reference: AT-QSFP-4X10G-AOC7M
Brand: Lanview
Lanview MO-AT-SFP28-AOC-1M, 39.4" (1 m), AOC, OM3, SFP28, SFP28
check_circle
check_circle