Lanview MO-AT-DAC-QSFP28-5CU, 196.9" (5 m), SFP+, SFP+
| Cable length | 196.9" (5 m) |
| Connector 1 | SFP+ |
| Connector 2 | SFP+ |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Cable shape | Round |
| Data transfer rate | 10 Gbit/s |
| Brand compatibility | Allied Telesis |
| Plug and Play | Yes |
| Compliance certificates | REACH, RoHS |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 1.06 oz (30 g) |
| Package width | 47.2" (1200 mm) |
| Package depth | 196.9" (5000 mm) |
| Package height | 33.5" (850 mm) |
| Package weight | 1.41 oz (40 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: BR-SFP28-25G-AOC-10M
Brand: Lanview
Reference: AT-SFP28-DAC-1.5M
Brand: Lanview
Reference: INT-QSFP-100G-AOC-20M
Brand: Lanview
Reference: TL-SM5220-3M
Brand: Lanview
Reference: 876450
Brand: Cisco
Reference: BR-QSFP-4SFP10G-CU10M
Brand: Lanview
Reference: AT-SFP28-DAC-1M
Brand: Lanview
Reference: ARU-QSFP28-100G-DAC-CU5M
Brand: Lanview
Reference: QSFP-4SFP25G-AOC7M
Brand: Lanview
Reference: CB-DASFP-2M
Brand: Lanview
Reference: SFP-H10GB-CU4M
Brand: Lanview
Lanview MO-AT-DAC-QSFP28-5CU, 196.9" (5 m), SFP+, SFP+
check_circle
check_circle