| Cable length | 157.5" (4 m) |
| Connector 1 | SFP28 |
| Connector 2 | SFP28 |
| Product color | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Connector gender | Male |
| Data transfer rate | 25 Gbit/s |
| Compliance certificates | RoHS |
| Weight | 0.705 oz (20 g) |
| Package weight | 1.06 oz (30 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Sustainability compliance | Yes |
Data sheet
Specific References
Reference: ARU-QSFP28-100G-DAC-CU1M
Brand: Lanview
Reference: XLDACBL3
Brand: Lanview
Reference: HU-QSFP-100G-AOC-25M
Brand: Lanview
Reference: DL-SFP28-AOC-3M
Brand: Lanview
Reference: SFP28-DAC-AL-25G-C1M
Brand: Lanview
Reference: W128317543
Brand: LOGON PROFESSIONAL
Reference: INT-QSFP28-100G-DAC-CU2M
Brand: Lanview
Reference: HU-QSFP-4SFP10G-CU2M
Brand: Lanview
Reference: AT-QSFP-100G-AOC-3M
Brand: Lanview
Lanview MO-SFP-H25G-CU4M, 157.5" (4 m), SFP28, SFP28, Male
check_circle
check_circle