Lanview MO-DL-QSFP28-AOC-3M, 118.1" (3 m), AOC, QSFP28, QSFP28
| Cable length | 118.1" (3 m) |
| Cable type | AOC |
| Connector 1 | QSFP28 |
| Connector 2 | QSFP28 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Orange |
| Cable shape | Round |
| Data transfer rate | 100 Gbit/s |
| Brand compatibility | D-Link |
| Compliance certificates | RoHS |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 10.6 oz (300 g) |
| Package weight | 14.1 oz (400 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: ENT-QSFP-4SFP10G-CU5M
Brand: Lanview
Reference: MA-CBL-40G-1M
Brand: Lanview
Reference: ENT-SFP-AOC-10G-1M
Brand: Lanview
Reference: ARU-SFP28-DAC-25G-4M
Brand: Lanview
Reference: BR-QSFP-40G-DAC-CU4M
Brand: Lanview
Reference: ENT-SFP-H10G-DAC-CU1M
Brand: Lanview
Reference: ENT-QSFP-100G-AOC-7M
Brand: Lanview
Reference: INT-QSFP-100G-AOC-7M
Brand: Lanview
Reference: SFP-10G-AOC5M
Brand: Lanview
Lanview MO-DL-QSFP28-AOC-3M, 118.1" (3 m), AOC, QSFP28, QSFP28
check_circle
check_circle