| Cable length | 59.1" (1.5 m) |
| Connector 1 | SFP28 |
| Connector 2 | SFP28 |
| Product color | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Cable shape | Round |
| Connector gender | Male |
| Full duplex | Yes |
| Data transfer rate | 25 Gbit/s |
| Compliance certificates | RoHS |
| Weight | 0.705 oz (20 g) |
| Package weight | 1.06 oz (30 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Sustainability compliance | Yes |
Data sheet
Specific References
Reference: HU-QSFP-100G-AOC-5M
Brand: Lanview
Reference: QSFP-100G-AOC5M
Brand: Lanview
Reference: AT-QSFP-100G-AOC-1M
Brand: Lanview
Reference: ARU-SFP-H10G-DAC-CU2M
Brand: Lanview
Reference: JNP-100G-AOC-2M
Brand: Lanview
Reference: JNP-SFP-25G-DAC-2.5M
Brand: Lanview
Reference: DEM-QSFP-AOC30M
Brand: Lanview
Reference: AT-SFP28-AOC-10M
Brand: Lanview
Reference: AXC7610-10000S
Brand: Netgear
Reference: ARU-QSFP-100G-AOC-15M
Brand: Lanview
Lanview MO-SFP-H25G-CU1.5M, 59.1" (1.5 m), SFP28, SFP28, Male
check_circle
check_circle