| Internal | Yes |
| Product colour | Green |
| Wi-Fi band | Single-band (2.4 GHz) |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Connectivity technology | Wired |
| Host interface | Mini PCI Express |
| Power consumption (typical) | 2 W |
| Brand Name | MikroTik |
| Warranty | 15 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: VS18758
Marca: ViewSonic
Riferimento: 716591-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 489892-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Lenovo
Marca: Allied Telesis
Riferimento: W126087901
Marca: Lenovo
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W128259579
Marca: Allied Telesis
Marca: Kensington
check_circle
check_circle