| Internal | Yes |
| Product colour | Green |
| Wi-Fi band | Single-band (2.4 GHz) |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Connectivity technology | Wired |
| Host interface | Mini PCI Express |
| Power consumption (typical) | 2 W |
| Brand Name | MikroTik |
| Warranty | 15 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 304046-B21-RFB
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: AJ764AHIGH
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Allied Telesis
Reference: 99008442
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 700759-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle