| Component for | PC/server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 2 GB |
| Internal memory type | DDR2 |
| Memory clock speed | 533 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 2 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 0SNPHTPJ7C_32G
Marca: Dell
Riferimento: FRU5M30Z71633
Marca: Lenovo
Riferimento: FRU5M30Z71740
Marca: Lenovo
Riferimento: 504351-B21, 504589-001, 501158-001, RP000121017
Marca: CoreParts
Riferimento: W128866777
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 713983-B21 _2R_, 731765-B21, 647651-081, 682414-001, 698807-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle