| Component for | PC/server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 2 GB |
| Internal memory type | DDR2 |
| Memory clock speed | 533 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 2 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Reference: KTD-XPS730CL_4G, HMT451U6BFR8A-PB
Brand: CoreParts
Brand: Samsung
Reference: 0HMA81GR7AFR8N-VK-RFB
Brand: Dell
Reference: 0A8711887-RFB, 642629
Brand: Dell
check_circle
check_circle