Riferimento: 110900
Marca: Brady
| CAS latency | 6 |
| Component for | PC/server |
| Internal memory | 2 GB |
| Internal memory type | DDR2 |
| Memory clock speed | 800 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 2 GB |
| Memory voltage | 1.8 V |
| Module configuration | 128M x 8 |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: KCP426NS8_8
Marca: CoreParts
Riferimento: KTH-XW9400LPK2_2G, 408851-B21, 483399-B21, EV282AA _2PCS_, RP000
Marca: CoreParts
Riferimento: 0SNPN1TP1C_4G-RFB
Marca: Dell
Marca: Corsair
Riferimento: KCP432SS6_8, KCP432SS8_8, KVR32S22S8_8
Marca: CoreParts
Riferimento: P19045-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 715282-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle