Reference: 110900
Brand: Brady
| CAS latency | 6 |
| Component for | PC/server |
| Internal memory | 2 GB |
| Internal memory type | DDR2 |
| Memory clock speed | 800 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 2 GB |
| Memory voltage | 1.8 V |
| Module configuration | 128M x 8 |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Data sheet
Specific References
Reference: 815098-B21, 815098-B21-RFB, 99108485
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W128926255
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 504351-B21-RFB
Brand: CoreParts
Reference: 99111698
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: B4U36AA, 99108003
Brand: HP
Reference: AB120717
Brand: CoreParts
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: P19043-B21, 818580
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle