| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Compatible products | - PowerEdge C6525/- PowerEdge R6515/- PowerEdge R6525/- PowerEdge R7515/- PowerEdge R7525 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Memory ranking | 1 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Chips organisation | 1Rx8 |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 708643-B21, 590561
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 504351-B21-RFB
Marca: CoreParts
Riferimento: 504351-B21, 504589-001, 501158-001, RP000121017
Marca: CoreParts
Riferimento: 99111059
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 647654-081
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: MMD1024_16GB, KTD-PE316EK4_16G
Marca: CoreParts
Riferimento: 631922-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: FRU5M30V06946
Marca: Lenovo
Marca: Samsung
check_circle
check_circle