| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Compatible products | - PowerEdge C6525/- PowerEdge R6515/- PowerEdge R6525/- PowerEdge R7515/- PowerEdge R7525 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 64 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 64 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Chips organisation | 2Rx4 |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 3 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 632204-001, MMH9701_16GB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 864231
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W129021761
Marca: Corsair
Riferimento: 0M393A2G40DB0-CPB2Q-RFB
Marca: Dell
Riferimento: 0370-AEVP-RFB, 99111916
Marca: DELL
Marca: CoreParts
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 691740-001
Marca: HP
check_circle
check_circle