| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Compatible products | - PowerEdge C6525/- PowerEdge R6515/- PowerEdge R6525/- PowerEdge R7515/- PowerEdge R7525 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Chips organisation | 2Rx8 |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 99000724
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 0AA783423-RFB, 832999
Marca: DELL
Riferimento: P19040-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99106121
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: HP
Riferimento: 416473-001, KTH-XW667_8G, EM162AA, 466440-B21, 397415-B21B-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Crucial
Riferimento: 0SNPHTPJ7C_32G
Marca: Dell
check_circle
check_circle