| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 15000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 60 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 65 °C |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Brand Name | EMC |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: P04695-B21,737573-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 861691-B21, 99112738
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 765424-B21, 99106394
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 666355-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 861678-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 801888-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle