| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 146 GB |
| HDD interface transfer rate | 3 Gbit/s |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 15000 Giri/min |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | SAS |
| Track to track seek time | 3.5 ms |
| Type | HDD |
| Quantity | 1 |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 627195-001B
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 375863-001, 375696-001, 375712-001,375859-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 1070183
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 518194-003-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 785415-001-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 2889837
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 658071-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99104936
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 480528-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 761477-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle