Riferimento: 110900
Marca: Brady
| Display diagonal (metric) | 58.4 cm |
| Filter colour | Black |
| Maximum screen size | 23 " |
| Product colour | Black |
| Reversibility | Matte-to-Glossy |
| Screen size HxW | 510 x 287 mm |
| Suitable for | Monitor |
| Type | Frameless display privacy filter |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Blue light filter | Yes |
| Compatibility | HP Compaq LA2306x; Samsung 2333SW; Lenovo ThinkVision T2324d; Lenovo L23i-18; HP 23f; HP Pavilion 23-q171d; LG 23MP47HQ-P; Samsung SyncMaster S23B350; Dell S2319HN RTL; LG Flatron M2350D; Dell SP2318H; Samsung S23C350; LG Flatron IPS235V; LG 23M47D-P; Dell E2316H; Samsung SyncMaster LS23C550HS/XK; HP EliteDisplay E232; LG 24MB37PY; Dell UltraSharp UZ2315H |
| Display filter features | Anti-glare |
| Display types supported | LCD |
| Durable screen protection | Yes |
| Easy to apply | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Easy to remove | Yes |
| Fingerprint resistant | Yes |
| Installation type | Adhesive strip + Slide mount tab |
| Limits viewing angle | 60 ° |
| Privacy filtering orientation | Landscape |
| Protection features | Dust resistant/Scratch-resistant |
| Scratch-resistant | Yes |
| Screen format | Widescreen |
| Surface finish | Glossy / Matt |
| Touchscreen compatible | No |
| Widescreen | Yes |
| Pallet gross height | 121.9 cm |
| Pallet gross length | 121.9 cm |
| Pallet gross weight | 287124 g |
| Pallet gross width | 106.7 cm |
| Products per shipping (inner) case | 5 pz |
| Shipping (inner) case gross weight | 2355 g |
| Shipping (inner) case GTIN (EAN/UPC) | 50051128789655 |
| Shipping (inner) case height | 4.8 cm |
| Shipping (inner) case length | 56.4 cm |
| Shipping (inner) case net weight | 465 g |
| Shipping (inner) case width | 37.8 cm |
| Anti-reflective | Yes |
| Compliance certificates | Trade Agreements Act (TAA) |
| Special features | Compatible For Device With Raized Bezel |
| Sustainability certificates | Trade Agreements Act (TAA) |
| Pallet net height | 121.92 cm |
| Pallet net length | 121.92 cm |
| Pallet net weight | 53467 g |
| Pallet net width | 106.68 cm |
| Pallet weight (EU) | 287123.97021 g |
| Products per pallet (EU) | 575 pz |
| Brand Name | 3M |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: 3M
Riferimento: 626445, 626446, 626448, 626449, 98044062127, 98044065757, AST025
Marca: eSTUFF
Riferimento: 7000014516
Marca: 3M
Riferimento: PF14.0W, PF14.0W9, PF140W9B, BP140W9B, AU100AA, 0A61769, 9804405
Marca: eSTUFF
Riferimento: W128820011
Marca: 3M
Riferimento: W128888751
Marca: Lenovo
Riferimento: W129159692
Marca: 3M
Riferimento: IPAD PRO 12,9_, PFTAP010
Marca: eSTUFF
Riferimento: GF156W9B, GPF15.6W, 98044054900
Marca: eSTUFF
check_circle
check_circle