| Filter colour | Black |
| Suitable for | Monitor |
| Type | Frameless display privacy filter |
| Display diagonal (metric) | 48.3 cm |
| Display resolution | 1280 x 1024 Pixel |
| Maximum screen size | 19 " |
| Screen size HxW | 377 x 302 mm |
| Aspect ratio | 5:4 |
| Display filter features | Anti-reflective |
| Display types supported | LCD |
| Protection features | Scratch-resistant |
| Scratch-resistant | Yes |
| Widescreen | No |
| Anti-reflective | No |
| Brand Name | 3M |
| Warranty | 1 |
| Height (imperial) | 11.89 " |
| Package weight (imperial) | 7.723 lb |
| Width (imperial) | 14.83 " |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: PFNAP011 98044300972 7100270886
Marca: 3M
Riferimento: W128781426
Marca: 3M
Riferimento: W128781421
Marca: 3M
Riferimento: MULTISYNC E558
Marca: eSTUFF
Riferimento: W128781419
Marca: 3M
Riferimento: PF14.0W, PF14.0W9, PF140W9B, AU100AA, 0A61769, 98044054256, ASF1
Marca: eSTUFF
Riferimento: 98044054447, PF250W9B, PF250W9
Marca: eSTUFF
Riferimento: W128820006
Marca: 3M
Riferimento: 863968
Marca: ProXtend
Riferimento: PF13.3W9, PF133W9B, AU649AA, ASF133W9EU, 98044054314, 626458, K6
Marca: eSTUFF
Riferimento: W128781439
Marca: 3M
check_circle
check_circle