| Display diagonal (metric) | 39.6 cm |
| Display resolution | 1366 x 768 Pixel |
| Filter colour | Black |
| Maximum screen size | 15.6 " |
| Product colour | Black |
| Reversibility | Matte-to-Glossy |
| Suitable for | Laptop |
| Type | Frameless display privacy filter |
| Minimum screen size | 15.6 " |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Display filter features | Anti-glare/Privacy |
| Display types supported | LCD |
| Durable screen protection | Yes |
| Privacy filtering orientation | Landscape |
| Protection features | Scratch-resistant |
| Scratch-resistant | Yes |
| Screen format | Widescreen |
| Touchscreen compatible | No |
| Widescreen | Yes |
| Brand Name | 3M |
| Warranty | 1 |
| Height (imperial) | 7.639 " |
| Width (imperial) | 13.572 " |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: MACBOOK 16
Marca: eSTUFF
Riferimento: PF236W9B, 99112305
Marca: 3M
Riferimento: PFTAP009, IPAD PRO 11_, IPAD AIR 5TH, IPAD AIR 6TH
Marca: eSTUFF
Riferimento: PF15.6W9 PF15.6W9B, 99112190
Marca: 3M
Riferimento: PFNDE015, XPS 15 2-IN-1 9500, XPS 9520, BPNDE003
Marca: eSTUFF
Riferimento: PF24W9, PF24.0W9, ASF24W9EU, P2414HB, 626487, D30132, 9804405435
Marca: eSTUFF
Riferimento: IPAD PRO 13_ 2024, D70905
Marca: eSTUFF
Riferimento: W128781437
Marca: 3M
Riferimento: MSPF0031, PF15.4W, ASF154WEU, 626468, 98044054074, PF154W1B, 78Y
Marca: eSTUFF
Riferimento: W128278244
Marca: 3M
Marca: 3M
check_circle
check_circle