| Display diagonal (metric) | 124.6 cm |
| Maximum screen size | 49 " |
| Product colour | Black |
| Screen size HxW | 1212 x 343 mm |
| Suitable for | Monitor |
| Type | Frameless display privacy filter |
| Aspect ratio | 32:9 |
| Blue light filter | Yes |
| Display filter features | Anti-glare/Privacy |
| Durable screen protection | Yes |
| Limits viewing angle | 60 ° |
| Privacy filtering orientation | Landscape |
| Reduces blue light up to | 35 % |
| Scratch-resistant | Yes |
| Touchscreen compatible | Yes |
| Widescreen | Yes |
| Products per shipping (inner) case | 5 pz |
| Shipping (inner) case gross weight | 5881.73226179 g |
| Shipping (inner) case GTIN (EAN/UPC) | 51128011072 |
| Shipping (inner) case height | 4.92252 cm |
| Shipping (inner) case length | 128.27 cm |
| Shipping (inner) case net weight | 1301.8101019 g |
| Shipping (inner) case width | 41.91 cm |
| Pallet net height | 120.7008 cm |
| Pallet net length | 161.29 cm |
| Pallet net weight | 57279.6444836 g |
| Pallet net width | 109.22 cm |
| Pallet weight (EU) | 288484.74732 g |
| Products per pallet (EU) | 220 pz |
| Brand Name | 3M |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: GF238W9B, 98044065682
Marca: eSTUFF
Riferimento: PFNDE015, XPS 15 2-IN-1 9500, XPS 9520, BPNDE003
Marca: eSTUFF
Riferimento: IPADAIR11_2024
Marca: eSTUFF
Marca: 3M
Riferimento: W128781421
Marca: 3M
Riferimento: THINKPAD P14S G5
Marca: eSTUFF
Riferimento: PF240W1EM, 98044300485
Marca: eSTUFF
Riferimento: TF160W1B, PRECISION 7670
Marca: eSTUFF
Riferimento: W128781443
Marca: 3M
check_circle
check_circle