| Display diagonal (metric) | 124.6 cm |
| Maximum screen size | 49 " |
| Product colour | Black |
| Screen size HxW | 1212 x 343 mm |
| Suitable for | Monitor |
| Type | Frameless display privacy filter |
| Aspect ratio | 32:9 |
| Blue light filter | Yes |
| Display filter features | Anti-glare/Privacy |
| Durable screen protection | Yes |
| Limits viewing angle | 60 ° |
| Privacy filtering orientation | Landscape |
| Reduces blue light up to | 35 % |
| Scratch-resistant | Yes |
| Touchscreen compatible | Yes |
| Widescreen | Yes |
| Products per shipping (inner) case | 5 pc(s) |
| Shipping (inner) case gross weight | 5881.73226179 g |
| Shipping (inner) case GTIN (EAN/UPC) | 51128011072 |
| Shipping (inner) case height | 4.92252 cm |
| Shipping (inner) case length | 128.27 cm |
| Shipping (inner) case net weight | 1301.8101019 g |
| Shipping (inner) case width | 41.91 cm |
| Pallet net height | 120.7008 cm |
| Pallet net length | 161.29 cm |
| Pallet net weight | 57279.6444836 g |
| Pallet net width | 109.22 cm |
| Pallet weight (EU) | 288484.74732 g |
| Products per pallet (EU) | 220 pc(s) |
| Brand Name | 3M |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Brand: Lenovo
Reference: HCNMS002, 98044065765, 7100143040, SURFACE LAPTOP 1_2_3_4_5_6
Brand: eSTUFF
Reference: GLBM15355213, THINKPAD L15 GEN 4
Brand: eSTUFF
Reference: PF125W9E
Brand: eSTUFF
Brand: 3M
Reference: PF340W2E, PFMDE001
Brand: eSTUFF
Reference: W128820002
Brand: 3M
Reference: W128781454
Brand: 3M
Reference: BP140W1B
Brand: eSTUFF
Reference: PF24W9, PF24.0W9, ASF24W9EU, P2414HB, 626487, D30132, 9804405435
Brand: eSTUFF
check_circle
check_circle