| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 65 W |
| Power supply type | Auto |
| Purpose | Universal |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 6 Month(s) |
Marca: HP
Riferimento: 0DELL-6GYVK
Marca: Dell
Riferimento: 0DELL-921CW, 99111065
Marca: Dell
Riferimento: PA-13,PA-4E,DA130PE1-00,X9366,JU012,CM161,OCM161,330-1829,330-18
Marca: Dell
Riferimento: 889842008678
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle