| Housing colour | Black |
| On/off switch | No |
| AC port type | C5 |
| Adjustable output voltage | No |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Certification | CE |
| Compatibility | Yoga 510 |
| Detachable power connectors | Yes |
| Housing material | Plastic |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 110-230 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Product colour | Black |
| Purpose | Notebook |
| Batteries included | No |
| Overload protection | Yes |
| Short circuit protection | Yes |
| Included power plug types | EU |
| Cables included | AC |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Connector(s) | 4.0 1.7 |
| AC adapter output current | 3.25 A |
| Automatic output voltage adjustment | Yes |
| Input operation voltage (min) | 100 V |
| Plug 1 dimensions | 4.0 1.7 mm |
| Power | 65 W |
| Power consumption (standby) | 0.21 W |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 18 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 45N0508
Marca: Lenovo
Riferimento: 01FR052, 01FR041, 5A10J75116, 5A10J75109, FRU5A10J46686
Marca: Lenovo
Riferimento: 775626-003, 776620-001, 917649-850, 917677-001, L32661-001, L487
Marca: CoreParts
Riferimento: ED495AA, 613153-001
Marca: HP
Riferimento: 0A001-00447700
Marca: Asus
Riferimento: 40Y7700, 40Y7701,40Y7702,40Y7704, 92P1153, 92P1157, 42T5283
Marca: Lenovo
Riferimento: 0A001-00237500, 0A001-00236700
Marca: ASUS
Riferimento: 4SC18AA, 4SC18AA#ABB, 4SC18AA#UUZ, 776620-001, 776620-001-RFB, 9
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle