MBA50100
  • MBA50100
MBA50100 - K000034040
K000034040
CoreParts
Power Adapter for Toshiba 75W 19V 3.95A Plug:5.5*2.5 Including EU Power Cord
Tasse incluse
Consegna in 4-5 giorni
Quantità
In magazzino
19 Articoli
Descrizione
  • Premium Build Quality
  • Full Compatibility With Oem Devices
  • Certified Safety And Protection Features
  • Wide Product Portfolio
  • Compact And Robust Design
  • 12-Month Full Reliable Warranty
  • Satisfaction Guarantee With Exchange Option
Specifiche
Design
Housing colourBlack
On/off switchNo
Features
Adjustable output voltageNo
CertificationCE
CompatibilityToshiba
Detachable power connectorsYes
Housing materialPlastic
Input frequency50 - 60 Hz
Input voltage110-230 V
Output power75 W
Output voltage19 V
Power current typeAC-to-DC
Power supply typeIndoor
Product colourBlack
PurposeNotebook
Other features
Batteries includedNo
Overload protectionYes
Short circuit protectionYes
Packaging content
Included power plug typesEU
Packaging data
Cables includedAC
Quantity per pack1 pz
Performance
Connector(s)5.5*2.5
Power
AC adapter output current3.95 A
Automatic output voltage adjustmentYes
Input operation voltage (min)100 V
Technical details
Plug 1 dimensions5.5*2.5 mm
Power75 W
Power consumption (standby)0.21 W
Vendor information
Brand NameCoreParts
Warranty1
Dettagli del prodotto
K000034040
19 Articoli
Nuovo
Scheda tecnica
Batterien enthalten
No
Ein / Aus Schalter
No
Eingangsspannung
110-230 V
Stromversorgungstyp
Indoor
Zweck
Notebook
Kompatibilität
Toshiba
Menge pro Packung
1 Stück(e)
Produktfarbe
Black
Ausgangsleistung
75 W
Eingangsbetriebsspannung (min)
100 V
Eingangsfrequenz
50 - 60 Hz
Kabel enthalten
AC
Brand Name
CoreParts
Warranty
1
Zertifizierung
CE
Art des Leistungsstroms
AC-to-DC
Ausgangsspannung
19 V
Einstellbare Ausgangsspannung
Stecker
Gehäusematerial
Plastic
Überspannungschutz
Yes
Gehäusefarbe
Black
Abnehmbare Stromanschlüsse
Yes
Kurzschlussschutz
Enthaltene Netzsteckertypen
EU
Ausgangsstrom des Netzteils
3.95 A
Automatische Anpassung der Ausgangsspannung
Leistung
75 W
Stecker 1 Abmessungen
5.5*2.5 mm
Stromverbrauch (Standby)
0.21 W
Riferimenti Specifici
ean13
MPN
MBA50100
16 altri prodotti della stessa categoria:
V5Y45
Riferimento: 0285K, 70VTC, 0KXTTW, 99108877
Marca: DELL
V5Y45
AC Adapter, 45W, 19.5V, 3 Pin, 4.5mm, C6 Power Cord, Low Cost
Più V5Y45
In magazzino
HDCY5
Riferimento: 09XYTJ, 9XYTJ, 0HDCY5, 99105073
Marca: Origin Storage
HDCY5
Origin Storage HDCY5, Computer portatile, Interno, 100-240 V, 50-60 Hz, 45 W, 20 V