MBXLE-AC0020
  • MBXLE-AC0020
MBXLE-AC0020 - 45N0256, 5A10V03250
45N0256, 5A10V03250
CoreParts
Power Adapter for Lenovo 65W 20V 3.25A Plug:Square, Including EU Power Cord
Tasse incluse
Consegna in 4-5 giorni
Quantità
In magazzino
350 Articoli
Descrizione
  • Premium Build Quality
  • Full Compatibility With Oem Devices
  • Certified Safety And Protection Features
  • Wide Product Portfolio
  • Compact And Robust Design
  • 12-Month Full Reliable Warranty
  • Satisfaction Guarantee With Exchange Option
Specifiche
Design
Product colourBlack
Features
Adjustable output voltageNo
Brand compatibilityIBM/Lenovo
Output current3.25 A
Output power65 W
Output voltage20 V
Power supply typeIndoor
PurposeNotebook
Packaging data
Cables includedAC
Quantity per pack1 pz
Vendor information
Brand NameCoreParts
Warranty1
Dettagli del prodotto
45N0256, 5A10V03250
350 Articoli
Nuovo
Scheda tecnica
Kabel enthalten
AC
Ausgangsstrom
3.25 A
Einstellbare Ausgangsspannung
No
Brand Name
CoreParts
Warranty
1
Ausgangsleistung
65 W
Ausgangsspannung
20 V