| Product colour | Black |
| Adjustable output voltage | No |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output current | 3.25 A |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 80 % |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -31 - 60 °C |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Asus
Riferimento: MBXHP-AC0002, 642950
Marca: HP
Riferimento: 0A001-00440600, 0A001-00442800,0A001-00447700
Marca: Asus
Riferimento: 661-06671, GN8R, USB TYPE-C, 661-06671, 1HE08AA#ABB, 135-72, 860
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle