| Product colour | Black |
| Adjustable output voltage | No |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output current | 3.25 A |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 80 % |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -31 - 60 °C |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 45N0314
Brand: Lenovo
Reference: 45N0482, 45N0248, FRU45N0248
Brand: Lenovo
Reference: 648135
Brand: HP
Reference: 99106972
Brand: Lenovo
Brand: ASUS
Brand: HP
check_circle
check_circle