| Certification | CE |
| Film type | PET |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80 % |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Product colour | Black |
| Quantity | 1 |
| Ribbon length | 76 m |
| Ribbon width | 11 cm |
| Brand Name | Honeywell |
Reference: 02100BK1064535-02100BK10645
Brand: Zebra
Reference: 02100BK17445, 35-02100BK17445
Brand: Zebra
Reference: 35-04800BK06045
Brand: Zebra
Reference: 35-02100BK10245
Brand: Zebra
Reference: 05095BK08345, 35-05095BK08345
Brand: Zebra
Reference: 1-091646-2016-1-091646-20
Brand: Honeywell
Reference: 35-03400BK06045
Brand: Zebra
Reference: 16-1-970649-47-0
Brand: Honeywell
Reference: 35-02100BK08945
Brand: Zebra
check_circle
check_circle