| Certification | CE |
| Film type | PET |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80 % |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Product colour | Black |
| Quantity | 1 |
| Ribbon length | 76 m |
| Ribbon width | 11 cm |
| Brand Name | Honeywell |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 35-04800BK08045
Marca: Zebra
Riferimento: 800005-003
Marca: Zebra
Marca: Zebra
Riferimento: 1-970646-62
Marca: Honeywell
Riferimento: 03200BK1104535-03200BK11045
Marca: Zebra
Riferimento: 35-03400BK15645
Marca: Zebra
Riferimento: 1-970649-07-0
Marca: Honeywell
Riferimento: 03400BK1314535-03400BK13145
Marca: Zebra
Riferimento: 1-970657-01-0
Marca: Honeywell
Riferimento: 35-03200BK10245
Marca: Zebra
check_circle
check_circle