| Certification | CE |
| Film type | PET |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80 % |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Product colour | Black |
| Ribbon length | 450 m |
| Ribbon width | 15.4 cm |
| Brand Name | Honeywell |
Reference: 35-02100BK10245
Brand: Zebra
Brand: Honeywell
Reference: 05095GS1100735-05095GS11007
Brand: Zebra
Reference: 35-03400BK22045
Brand: Zebra
Reference: 03400BK0404535-03400BK04045
Brand: Zebra
Reference: 35-03200BK22045
Brand: Zebra
Reference: 02100BK0804535-02100BK08045
Brand: Zebra
Reference: 04800BK08945, 35-04800BK08945
Brand: Zebra
Reference: 400163, 35-800132-202
Brand: Zebra
Reference: 02300GS0840735-02300GS08407
Brand: Zebra
Reference: 05319BK08345, 35-05319BK08345
Brand: Zebra
check_circle
check_circle