| Certification | CE |
| Film type | PET |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80 % |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Product colour | Black |
| Ribbon length | 450 m |
| Ribbon width | 15.4 cm |
| Brand Name | Honeywell |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 35-04800BK08045
Marca: Zebra
Riferimento: 02100BK15645, 35-02100BK15645
Marca: Zebra
Riferimento: 02100BK1064535-02100BK10645
Marca: Zebra
Riferimento: 35-04800BK06045
Marca: Zebra
Riferimento: 800011-00435-03200BK11030
Marca: Zebra
Riferimento: 35-03200BK13145
Marca: Zebra
Riferimento: 1-091649-01-0
Marca: Honeywell
Riferimento: 35-02300BK22045
Marca: Zebra
Riferimento: 04800BK04045, 35-04800BK04045
Marca: Zebra
Riferimento: 35-05095BK04045
Marca: Zebra
Riferimento: 02300BK04045, 35-02300BK04045
Marca: Zebra
check_circle
check_circle