Microconnect SCSEHN5, Gray, 196.9" (5 m), DB-9, DB-9, Male, Female
| Product color | Gray |
| Cable length | 196.9" (5 m) |
| Connector 1 | DB-9 |
| Connector 2 | DB-9 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Female |
| Cable color | Beige |
| Country of origin | China |
| Package width | 10.7" (273 mm) |
| Package depth | 6.34" (161 mm) |
| Package height | 1.14" (29 mm) |
| Package weight | 8.18 oz (232 g) |
| Weight | 7.76 oz (220 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: 784511
Brand: Aten
Reference: AK-610106-020-E
Brand: MicroConnect
Reference: AK-610107-030-E
Brand: MicroConnect
Reference: AK-610201-030-E
Brand: MicroConnect
Reference: AK-610201-020-E
Brand: MicroConnect
Brand: MicroConnect
Reference: 576700, .003PC, IC-137000
Brand: MicroConnect
Microconnect SCSEHN5, Gray, 196.9" (5 m), DB-9, DB-9, Male, Female
check_circle
check_circle