Microconnect SCSEHN3B, Black, 118.1" (3 m), Male, Female, China, 10.8" (275 mm)
| Product color | Black |
| Cable length | 118.1" (3 m) |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Female |
| Country of origin | China |
| Package width | 10.8" (275 mm) |
| Package depth | 6.26" (159 mm) |
| Package height | 1.22" (31 mm) |
| Package weight | 5.57 oz (158 g) |
| Compliance certificates | RoHS |
| Weight | 2.05 oz (58 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
Data sheet
Specific References
Reference: AK-610201-030-E
Brand: MicroConnect
Reference: USBADB25, STUSBS9, 133-08, J7B60AA
Brand: Microconnect
Reference: SCSENN3N, F1047-80002, PC-CU9-9, 11.01.9018AR, AK-610100-030-E
Brand: MicroConnect
Reference: AK-610106-020-E
Brand: MicroConnect
Reference: DEL-38H
Brand: MicroConnect
Microconnect SCSEHN3B, Black, 118.1" (3 m), Male, Female, China, 10.8" (275 mm)
check_circle
check_circle