| Type | Ink absorber |
| Device compatibility | Multifunctional |
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | - EcoTank ET-7750 - EcoTank ET-7700 |
| Product color | Black |
| Country of origin | Japan |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 1.77" (45 mm) |
| Package depth | 6.1" (155 mm) |
| Package height | 1.77" (45 mm) |
| Quantity per master (outer) case | 50 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
Data sheet
Specific References
Reference: 82-97300-02, BTRY-CS40EAB00-04
Brand: CoreParts
Reference: 013283, 100000495, 50121527-002, HO48L1-G, S-L-0526-E
Brand: CoreParts
Reference: MSP6000RFB, MSP6000E, MSP6000, 642918
Brand: HP
Reference: 20-73951-07R, 13-20-73951-07R
Brand: Zebra
Reference: 442796, 1046695, EP0906, QS65-3030000R, QS65-4040001-401R, QS65-
Brand: CoreParts
Epson C13T04D000, Ink absorber, Black, 1 pc(s)
check_circle
check_circle