| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | RJ-2000 |
| Device compatibility | POS printer |
| Product colour | Black |
| Type | Battery |
| Layers per pallet | 9 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 18 pc(s) |
| Pallet gross height | 15.54 cm |
| Pallet gross weight | 340380 g |
| Products per pallet | 1620 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 162 pc(s) |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Brand Name | Brother |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: JT-H320HT-E1, JT-H320HT-E2
Brand: CoreParts
Brand: HP
check_circle
check_circle