| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | ADS-1200 Portable/ADS-1700W Smart |
| Device compatibility | Scanner |
| Maximum capacity | 100000 sheets |
| Product colour | Grey |
| Roller lifetime | 100000 pages |
| Type | Pick-up roller |
| Layers per pallet | 10 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 12 pc(s) |
| Pallet gross height | 14.5 cm |
| Pallet gross weight | 130920 g |
| Products per pallet | 1200 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 120 pc(s) |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Brand Name | Brother |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 60991, 441820900006
Brand: CoreParts
Reference: 3120334201, 31203342-01, MBXPOS-BA0252
Brand: CoreParts
Brand: Star Micronics
check_circle
check_circle